2009 yılında Kansan* bünyesinde kurulan DP Dynamic Plus, çeşitli endüstriler için yatay paketleme makineleri ve çoklu paketleme sistemleri sunmaktadır. DP, ürünlerin tekli, çoklu ve ikincil paketlemesi için üst düzey makine sistemleri ve paketleme çözümlerine sahiptir.

YENİ TASARIM POLYBAG R

Ar-Ge ekiplerimizin kesintisiz ve durmaksızın çabaları sonucunda, yeni nesil POLYBAG R makinemizin tanıtımını yapmaktan memnuniyet duyuyoruz. Paketlenmiş ürünleri (ıslak mendil/havlu, kağıt havlu, gıda ürünleri) 2’li, 3’lü ve 4’lü veya daha farklı şekillerde paketleme imkanına sahip Multipack makinelerini yüksek kalite ve uygun yatırım maliyeti ile kullanıma sunuyoruz.

DP’nin paketleme makineleri sektöründeki 10 yıldan uzun bir süredir sahip olduğu tecrübesinden faydalanabilir ve tanıttığımız yeni tasarımımız Polybag R ile paketleme sorunlarınıza etkili çözümler bulabilirsiniz.

*1992 yılında kurulan Kansan, dünyanın önde gelen anahtar teslim çözümler sonunan ıslak mendil üretim hatları imalatçısı ve ıslak mendil, ıslak havlu ve benzeri hijyenik ürünlerin üretim teknolojilerinde dünya çapında bir trend belirleyicidir.1000’den fazla başarılı proje teslimi ile 50’den fazla ülkede faaliyet gösteren makinelere sahiptir.

NEDEN DYNAMIC PLUS ?

  • Optimal yatırım maliyeti
  • Esnek ve pratik paketleme çözümleri
  • Etkinlik ve yüksek hız
  • Yüksek verim